Ξεκίνησε το τουρνουά μπάσκετ 3χ3 στην Πάτμο

Ξεκινάει σήμερα Τετάρτη 3 Ιουλίου 2024 το  10ο  τουρνουά 3on3, στην Πάτμο ! Για πέντε μέρες η καρδιά του μπάσκετ θα χτυπάει δυνατά στο νησί μας .Περισσότεροι από 250 αθλητές και αθλήτριες  θα αγωνιστούν με πάθος.

Αναλυτικά, το πλήρες πρόγραμμα στο 10ο τουρνουά 3Χ3 το οποίο ολοκληρώνεται Κυριακή  7 Ιουλίου.

 

ΤΕΤΑΡΤΗ 03/07:

5:30-5:40 PATMOS DREAM – PATMOS SUN
5:45-5:55 PATMOS SPARKS -PATMOS ALES
6:00-6:10 PATMOS CELTICS- PATMOS BUCS
6:15-6:25 PATMOS LAKERS-PATMOS HEAT
6:30-6:40 PATMOS ALES -PATMOS DREAM
6:45-6:55 PATMOS SUN -PATMOS SPARKS
7:00-7:10 PATMOS HEAT- PATMOS CELTICS
7:15-7:25 PATMOS BUCS- PATMOS LAKERS
7:30-7:40 PATMOS ALES -PATMOS SUN
7:45-7:55 PATMOS SPARKS -PATMOS DREAM
8:00-8:10 PATMOS HEAT – PATMOS BUCS
8:15-8:25 PATMOS LAKERS – PATMOS CELTICS
8:30-8:40 ΔΙΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ JUNIOR
8:45-8:55 ΔΙΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ JUNIOR
9:00-9:10 ΤΕΛΙΚΟΣ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ
9:15-9:25 ΤΕΛΙΚΟΣ ΑΓΟΡΙΩΝ

 

ΠΕΜΠΤΗ 04/07:
5:15-5:25 ΒΟΟΜ SHAKALAKA-4 ΠΆΡΑ ΤΕΤΑΡΤΟ
5:30-5:40 JUDAH CLUB -Real Mantri
5:45-5:55 Freezeveiners – AL QAEDE
6:00-6:10 ΟΙ ΓΑΥΡΟΙ ΚΑΙ Ο ΒΑΖΕΛΟΣ -DELULU
6:15-6:25 HOPA LOPA – ΚΑΕ ΤΑΛΑΙΠΩΡΙΑΚΟΣ
6:30-6:40 ΤΡΕΙΣ ΚΑΙ Η ΚΟΥΤΣΗ ΜΑΡΙΑ – ΤΗΕ DALTONS
6:45-6:55 O XOYΠΙΤ ΚΑΙ 2 ΞΕΜΠΑΡΚΟΙ – DREAM TEAM
7:00-7:10 ΒΑΡΔΟΙ – ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΑΚΟΙ 7:00-7:10 ΛΑΛΑΛΑΛΑ – LA VIDA LOCA
7:15-7:25 ΠΡΟΦΗΤΕΣ -delulu team 7:15-7:25 ΟΙ ΤΡΕΙΣ ΚΑΙ Ο ΑΝΔΡΕΑΣ – ΑΤΣΑΡΠΙΣΤΟΙ
7:30-7:40 ΝΤΡΙΖΙ -PATMOS RANGERS 7:30-7:40 Alley oups – AIR BUBBLES
7:45-7:55 ΚΑΤΑ ΤΥΧΗ -ΤΑ ΠΙΠΙΝΙΑ 7:45-7:55
8:00-8:10 Michael Soft Paper Company-SLOTSERS
8:15-8:25 SPLASH AMIGOS -Iguana Pacers
8:30-8:40 ΤΗΕ DALTONS -HOPA LOPA
8:45-8:55 ΚΑΕ ΤΑΛΑΙΠΩΡΙΑΚΟΣ -ΤΡΕΙΣ ΚΑΙ Η ΚΟΥΤΣΗ ΜΑΡΙΑ
9:00-9:10 ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΑΚΟΙ -Court King
9:15-9:25 DREAM TEAM – ΒΑΡΔΟΙ
9:30-9:45 AIR BUBBLES -ΜΕΣΑ ΕΊΝΑΙ
9:50-10:00 ΑΤΣΑΡΠΙΣΤΟΙ -Alley oups

 

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 05/07:
5:30-5:40 AL QAEDE – Sunshines
5:45-5:55 Real Mantri – HABIBIS 5:45-5:55 4 ΠΆΡΑ ΤΕΤΑΡΤΟ -ΟΙ ΓΑΥΡΟΙ ΚΑΙ Ο ΒΑΖΕΛΟΣ
6:00-6:10 DELULU -ΒΟΟΜ SHAKALAKΑ
6:15-6:25 LA VIDA LOCA – Ο ΒΥΘΟΣ ΤΟΥ ΜΠΙΚΙΝΙ
6:30-6:40 ΟΙ 7ΣΤΕΡΕΣ -ΔΕΝ ΠΛΕΚΕΙΣ 6:30-6:40 ΤΗΕ DALTONS -ΚΑΕ ΤΑΛΑΙΠΩΡΙΑΚΟΣ
6:45-6:55 BUZZER EATERS – ΣΒΗΣΤΕΣ 6:45-6:55 ΤΡΕΙΣ ΚΑΙ Η ΚΟΥΤΣΗ ΜΑΡΙΑ -HOPA LOPA
7:00-7:10 O XOYΠΙΤ ΚΑΙ 2 ΞΕΜΠΑΡΚΟΙ – ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΑΚΟΙ
7:15-7:25 Court King – ΒΑΡΔΟΙ
7:30-7:40 ΤΑ ΠΙΠΙΝΙΑ -ΣΤΡΟΥΜΦΟCHAMPS
7:45-7:55 delulu team -ΚΑΤΑ ΤΥΧΗ
8:00-8:10 ΟΙ ΤΡΕΙΣ ΚΑΙ Ο ΑΝΔΡΕΑΣ- AIR BUBBLES
8:15-8:25 ΜΕΣΑ ΕΙΝΑΙ -Alley oups
8:30-8:40 ΠΡΟΦΗΤΕΣ – ΣΤΡΟΥΜΦΟCHAMPS
8:45-8:55 delulu team -ΤΑ ΠΙΠΙΝΙΑ
9:00-9:10 BUZZER EATERS- ΟΙ 7ΣΤΕΡΕΣ
9:15-9:25 SLOTSERS-ΝΤΡΙΖΙ
9:30-9:45 PATMOS RANGERS -Michael Soft Paper Company
9:50-10:00 TRIKALA TEAM -GLADIATORS

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 06/07:
5:30-5:40 ΜΕΣΑ ΕΙΝΑΙ – ΑΤΣΑΡΠΙΣΤΟΙ
5:45-5:55 Alley oups – ΟΙ ΤΡΕΙΣ ΚΑΙ Ο ΑΝΔΡΕΑΣ
6:00-6:10 Sunshines – Freezeveiners
6:15-6:25 DELULU -4 ΠΆΡΑ ΤΕΤΑΡΤΟ
6:30-6:40 HABIBIS – JUDAH CLUB
6:45-6:55 ΣΒΗΣΤΕΣ – ΟΙ 7ΣΤΕΡΕΣ
7:00-7:10 ΔΕΝ ΠΛΕΚΕΙΣ -BUZZER EATERS 7:00-7:10 ΟΙ ΓΑΥΡΟΙ ΚΑΙ Ο ΒΑΖΕΛΟΣ -ΒΟΟΜ SHAKALAKA
7:15-7:25 SLOTSERS-PATMOS RANGERS 7:15-7:25 Court King – DREAM TEAM
7:30-7:40 Michael Soft Paper Company-ΝΤΡΙΖΙ 7:30-7:40 ΒΑΡΔΟΙ – O XOYΠΙΤ ΚΑΙ 2 ΞΕΜΠΑΡΚΟΙ
7:45-7:55 ΣΒΗΣΤΕΣ – ΔΕΝ ΠΛΕΚΕΙΣ 7:45-7:55 ΛΑΛΑΛΑ-Ο ΒΥΘΟΣ ΤΟΥ ΜΠΙΚΙΝΙ
8:00-8:10 ΣΤΡΟΥΜΦΟCHAMPS-delulu team 8:00-8:10 ΟΙ ΤΡΕΙΣ ΚΑΙ Ο ΑΝΔΡΕΑΣ – ΜΈΣΑ ΕΊΝΑΙ
8:15-8:25 ΚΑΤΑ ΤΥΧΗ – ΠΡΟΦΗΤΕΣ 8:15-8:25 ΑΤΣΑΛΠΙΣΤΟΙ – AIR BUBBLES
8:30-8:40 GLADIATORS -SPLASH AMIGOS 8:30-8:40 O XOYΠΙΤ ΚΑΙ 2 ΞΕΜΠΑΡΚΟΙ – Court King
8:45-8:55 Iguana Pacers -TRIKALA TEAM 8:45-8:55 DREAM TEAM – ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΑΚΟΙ
9:00-9:10 ΠΡΟΦΗΤΕΣ – ΤΑ ΠΙΠΙΝΙΑ
9:15-9:25 ΣΤΡΟΥΜΦΟCHAMPS -ΚΑΤΑ ΤΥΧΗ
9:30-9:45 GLADIATORS -Iguana Pacers
9:50-10:00 TRIKALA TEAM-SPLASH AMIGOS

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 07/07:
5:15-5:25 Α ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ
5:30-5:40 Β ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ
5:45-5:55 Α ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ ΝΕΑΝΙΔΩΝ
6:00-6:10 Β ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ ΝΕΑΝΙΔΩΝ
6:15-6:25 Α ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ ΕΦΗΒΩΝ
6:30-6:40 Β ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ ΕΦΗΒΩΝ
6:45-6:55 Α ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
7:00-7:10 Β ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
7:15-7:25 Α ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ ΑΝΤΡΩΝ
7:30-7:40 Β ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ ΑΝΤΡΩΝ
7:45-7:55 ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ ΠΑΓΟΡΑΣΙΔΩΝ
8:00-8:10 ΤΕΛΙΚΟΣ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
8:15-8:25 ΤΕΛΙΚΟΣ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ
8:30-8:40 ΤΕΛΙΚΟΣ ΝΕΑΝΙΔΩΝ
8:45-8:55 ΤΕΛΙΚΟΣ ΕΦΗΒΩΝ
9:00-9:10 ΤΕΛΙΚΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
9:15-9:25 ΤΕΛΙΚΟΣ ΑΝΤΡΩΝ

9:30-9:45 ΑΠΟΝΟΜΕΣ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΟΜΆΔΕΣ

Διαβάστε ακόμη

Η ιστοσελίδα χρησιμοποιεί cookies για την ευκολία της περιήγησης, την εξατομίκευση περιεχομένου και διαφημίσεων και την ανάλυση της επισκεψιμότητάς μας. Δείτε τους ανανεωμένους όρους χρήσης για την προστασία δεδομένων και τα cookies. ΑΠΟΔΟΧΗ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ